OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Spojení CTEK a ChargeStorm

 Společnost CTEK je lídrem v oblasti nabíjení a údržby baterií. To jak pro běžného uživatele s klasickými nabíječkami pro běžnou údržbu, tak s profesionálním sortimentem pro moderní autodílny, kde jsou nároky na kvalitní zdroj a nabíječku opravdu vysoké.

CTEK jde samozřejmě s dobou a uvědomuje si, že v budoucnosti bude na silnicích jezdit mnohem více aut na elektrický pohon. Momentálně na světe jezdí cca 3 000 000 vizidel na elektrický pohon a odhady jsou, že do roku 2030 by mělo na světě jezdit okolo 130 000 000 vozidel s elektrickým pohonem a to už není zanedbatelné číslo i kdyby se odhady "sekly" o 30%. 

CTEK se tedy rozhodl pro koupi švédské společnosti ChargeStrom, která produkuje velice kvalitní dobíjecí stanice pro elektrická vozidla a připraví se postupně na vzrůstající trend pořizování elektrickych vozidel. Tímto krokem chce CTEK poskytnout péči o baterie pro všechna dotupná vozidla bez ohledu na typ pohonu.

Novinky

Spojení CTEK a ChargeStorm

21.6.2018

Propojení dvou švédských firem. Důležitý krok pro další vývoj společnosti CTEK.

Pozvánka - Veteráni na pláži

25.7.2017

Festival s krásnými starými auty 5-6.8.2017

A stánek CTEK nebude chybět.

Nový katalog CTEK 2017

2.5.2017

Vážení zákazníci,

společnost CTEK vydala nový katalog pro rok 2017.

Pro rok 2017 je několik novinek. V průvodci produkty, který si zde můžete stáhnout, naleznete informace o těchto nových produktech.

archiv