OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Stali jsme se jedním z hlavních partnerů v českých poměrech ojedinělá akce GEOCACHING RALLY, která již zná své výherce. 

Pořadatel David Veselý je dlouholetým účastníkem africké Intercontinental Rally a pokaždé, když se vrací, slýchává, jak by si to každý rád zkusil, jen na to nejsou peníze, nebo že je to daleko, někdo by zase nechtěl jet bez rodiny, a tak se zrodila myšlenka uspořádat něco podobného v našich končinách a formou vhodnou pro kohokoliv. Vypsané byly dvě kategorie – Auto (SUV a off-road) a Moto Enduro. Pro účastníky soutěže bylo nachystáno celkem sedm etap, během kterých by si každý měl prověřit zručnost ovládat svoje vozidlo nebo motocykl a zároveň i umění navigace pomocí přístrojů GPS. Trasa celého závodu, jež měří bez bloudění 2100 km, vede přes Česko, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko, a jede se po veřejných silnicích druhé a třetí třídy, přičemž v každé etapě jsou také úseky po účelových polních a lesních cestách, ale bez obav, že by to bylo někde mimo zákon. „Celá akce je koncipována tak, aby to byla sranda a z pohledu financí si ji mohl dovolit každý. Vymysleli jsme to pro lidi, kteří mají rádi atmosféru závodů, chtějí si zasoutěžit, ale nemají prostředky, anebo si prostě jen netroufnou jet velkej závod. S Geocachingem jsme akci spojili proto, aby účastníci celý týden jen tak neseděli v autě a nejeli jen tupě podle roadbooku. Měl by to být především zážitek. Trasa vede poměrně zajímavými místy, a to jak z pohledu architektonických památek, tak i přírody. Ač je nějaký časový limit v cíli každé etapy, na čas se nejede. Takže pokud někdo najde cestou pěkný lom, může se s klidem vykoupat, pokud se pojede kolem hradu, je dostatek času na prohlídku, a tak podobně. Body se připisují za průjezd kontrolními body a za najití kešek a jediná opravdová časovka čeká na účastníky až v cíli, ve vojenském prostoru nedaleko Písku v sobotu 7. června,“ vysvětluje David Veselý.


Více o akci se dozvíte na stránkách Geocaching rally či na našem FB.

Novinky

Spojení CTEK a ChargeStorm

21.6.2018

Propojení dvou švédských firem. Důležitý krok pro další vývoj společnosti CTEK.

Pozvánka - Veteráni na pláži

25.7.2017

Festival s krásnými starými auty 5-6.8.2017

A stánek CTEK nebude chybět.

Nový katalog CTEK 2017

2.5.2017

Vážení zákazníci,

společnost CTEK vydala nový katalog pro rok 2017.

Pro rok 2017 je několik novinek. V průvodci produkty, který si zde můžete stáhnout, naleznete informace o těchto nových produktech.

archiv