OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Představujeme ucelený program nabíječek švédské firmy CTEK. Jedná se o velice univerzální zdroje pro nabíjení kyselinových olověných baterií. A to všech různých typů a velikostí. Pracovní rozsah se pohybuje od 1,2 Ah a až třeba po 500 Ah u typů s větším nabíjecím proudem. Mohou nabíjet nejen baterie s volným elektrolytem ale také i baterie typu AGM a gelové. U nás jsou nabíječky CTEK více známé jako kvalitní malé inteligentní nabíječky a udržovače napětí u baterií do aut a motorek. Ale jejich využití je mnohem širší, tak jako je širší řada nabíječek CTEK. Podle použitého typu přístroje mohou nabíjet i malé záložní baterie využívané například při nabíjení náhradních zdrojů počítačů, zabezpečovacích zařízení a podobně. Dále mohu nabíjet napájecí blokové baterie v čistící a zametacích strojích, lodích, karavanech a obytných vozech. V některých zemích znají nabíječky CTEK dokonce více z této oblasti. Pro mnohého majitele člunu, jachty či karavanu se nabíječka CTEK stala nepostradatelným pomocníkem na cestách. Pro tuto specifickou oblast použití vyvinula firma CTEK speciální řadu nabíječek pod názvem Marine. Typickým představitelem této řady jsou nabíječky M200 a M300, které jsou schopny dobíjet baterie velice rychle a bezpečně. Zcela unikátní je DC/DC nabíječka D250S Dual. Je to nabíječka, která je napájena stejnosměrným proudem, který je dodáván kombinovaným systémem solární panel, alternátor případně jiný zdroj stejnosměrného proudu. Pro případ dobití napájecí baterie není již uživatel závislý na připojení nabíječky na elektrickou síť. Lze nepochybně říci, že firma CTEK je schopna svojí ucelenou řadou nabíječek uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.             

Novinky

Spojení CTEK a ChargeStorm

21.6.2018

Propojení dvou švédských firem. Důležitý krok pro další vývoj společnosti CTEK.

Pozvánka - Veteráni na pláži

25.7.2017

Festival s krásnými starými auty 5-6.8.2017

A stánek CTEK nebude chybět.

Nový katalog CTEK 2017

2.5.2017

Vážení zákazníci,

společnost CTEK vydala nový katalog pro rok 2017.

Pro rok 2017 je několik novinek. V průvodci produkty, který si zde můžete stáhnout, naleznete informace o těchto nových produktech.

archiv