OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Pro lodě, karavany (12V)

Tato kategorii je věnována nabíječkám pro baterie do lodí a karavanů.

Řada Ctek Marine pro lodní baterie (M200, M300) + D250TS 

Tyto typy nabíječek Ctek jsou speciálně upraveny pro nabíjení na lodi. Jsou určeny do vnějších podmínek. Jsou vodotěsné a velmi bezpečné i v takto náročném prostředí. Nabíječky Ctek z řady Marine mají režim Recond, který dokáže obnovit již částečně poškozené baterie a slouží k výraznému prodloužení životnosti baterie užívané v takto tvrdých podmínkách. 

Pokud se rozhodnete přespat na palubě své lodi, speciální režim zajistí tiché nabíjení i během noci. Nabíječky jsou vybaveny teplotním čidlem, které upravuje nabíjení v průběhu celého procesu dle vnější teploty. Bude tak vždy dosaženo maximálního výsledku. Nabíječky Ctek jsou zcela bezpečné a chráněné proti zkratu. Nemusíte mít žádné obavy o vaše akumulátory či vybavení lodi.

Nabíječky pro obytné vozy a karavany

Ideální vysoce účinou variantou pro obytné vozy a karavany je nabíječky D250S Dual společně se Smartpasem.Novinky

Spojení CTEK a ChargeStorm

21.6.2018

Propojení dvou švédských firem. Důležitý krok pro další vývoj společnosti CTEK.

Pozvánka - Veteráni na pláži

25.7.2017

Festival s krásnými starými auty 5-6.8.2017

A stánek CTEK nebude chybět.

Nový katalog CTEK 2017

2.5.2017

Vážení zákazníci,

společnost CTEK vydala nový katalog pro rok 2017.

Pro rok 2017 je několik novinek. V průvodci produkty, který si zde můžete stáhnout, naleznete informace o těchto nových produktech.

archiv